FormAlter as Plugin (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: title
uk: назва

en: Development
uk: Розробка

en: type
uk: тип

en: About
uk: Про модуль

en: form
uk: форма

en: No results
uk: Не знайдено

en: access
uk: доступ
