FormAlter as Plugin (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: title
fr: titre

en: Development
fr: Développement

en: About
fr: À propos

en: form
fr: formulaire

en: No results
fr: Aucun résultat

en: access
fr: accès
