FormAlter as Plugin (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: title
hr: naslov

en: Development
hr: Razvoj

en: type
hr: vrsta

en: About
hr: Opis

en: form
hr: obrazac
