FormAlter as Plugin (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: title
ku: ناونیشان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: type
ku: جۆر

en: About
ku: دەربارە

en: form
ku: فۆرم
