FormAlter as Plugin (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: title
lv: virsraksts

en: Development
lv: Izstrāde

en: type
lv: veids

en: About
lv: Par

en: form
lv: forma

en: access
lv: piekļuve
