FormAlter as Plugin (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: title
sv: titel

en: Development
sv: Utveckling

en: type
sv: typ

en: About
sv: Om

en: form
sv: formulär

en: No results
sv: Inget resultat

en: access
sv: åtkomst
