FormAlter as Plugin (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: title
mn: гарчиг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: type
mn: төрөл

en: form
mn: анкет
