FormAlter as Plugin (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: title
cs: nadpis

en: Development
cs: Vývoj

en: type
cs: typ

en: About
cs: Popis

en: form
cs: formulář

en: No results
cs: Žádné výsledky
