FormAlter as Plugin (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: title
et: pealkiri

en: Development
et: Arendus

en: type
et: tüüp

en: About
et: Programmist

en: form
et: vorm
