FormAlter as Plugin (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: title
eu: izenburua

en: Development
eu: Garapena

en: type
eu: mota

en: About
eu: (r)i buruz

en: form
eu: formularioa
