FormAlter as Plugin (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: title
tr: başlık

en: Development
tr: Geliştirme

en: type
tr: tür

en: About
tr: Hakkında
