FormAlter as Plugin (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: title
te: శీర్షిక

en: Development
te: రూపకల్పన

en: type
te: రకము

en: About
te: గురించి

en: form
te: ఫారమ్
