FormAlter as Plugin (8.x-1.8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: title
oc: títol

en: Development
oc: Desvolopament

en: type
oc: tipe

en: About
oc: A prepaus

en: form
oc: formulari
