FormAlter as Plugin (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: title
ca: títol

en: Development
ca: Desenvolupament

en: type
ca: tipus

en: About
ca: Detalls

en: form
ca: formulari
