Plugin Reference (3.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: value
sl: vrednost

en: Value
sl: Vrednost

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: N/A
sl: N/D

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Hidden
sl: Skrito

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi
