Plugin Reference (3.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: value
af: waarde

en: Value
af: Waarde

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek

en: Configuration
af: Konfigurasie
