Plugin Reference (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Value
ast: Valor

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: N/A
ast: N/D

en: Configuration
ast: Configuración

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Select list
ast: Esbilla
