Plugin Reference (3.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: value
th: ค่า

en: Value
th: ค่า

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: N/A
th: ไม่มี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Other…
th: อื่นๆ…

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: Block category
th: หมวดหมู่บล็อก
