Plugin Reference (3.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: value
fil: halaga

en: Value
fil: Halaga

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
