Plugin Reference (3.0.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: value
lv: vērtība

en: Value
lv: Vērtība

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Contains
lv: Satur

en: N/A
lv: N/P

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Hidden
lv: Slēpts

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Values
lv: Vērtības

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
