Plugin Reference (3.0.2) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Value
el: Αξία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Contains
el: Περιέχει

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Hidden
el: Κρυφό

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Check boxes/radio buttons
el: Κουτιά επιλογής/Κουμπιά επιλογής

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Change handler
el: Αλλαγή χειριστή

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Reference type
el: Τύπος αναφοράς

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Autocomplete matching: @match_operator
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης: @match_operator

en: Sort settings
el: Ρυθμίσεις ταξινόμησης

en: Broken/Missing
el: Χαλασμένο/Λείπει
