Plugin Reference (3.0.2) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: value
hu: érték

en: Value
hu: Érték

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Hidden
hu: Rejtett

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Negate
hu: Negálás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Check boxes/radio buttons
hu: Jelölőnégyzetek / választógombok

en: Filter options
hu: A szűrők beállításai

en: Values
hu: Értékek

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Change handler
hu: Kezelő módosítása

en: Other…
hu: Egyéb…

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Autocomplete matching: @match_operator
hu: Automatikus kiegészítés találat: @match_operator

en: Block category
hu: Blokk-kategória

en: Sort settings
hu: Rendezés beállításai

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Broken/Missing
hu: Sérült/Hiányzó

en: Default selection handler settings
hu: Alapértelmezett kiválasztáskezelő beállításai

en: Exclude the selected below
hu: A lent kiválasztottak kizárása

en: Include the selected below
hu: A lent kiválasztottak belefoglalása

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hu: Az automatikusan kiegészített javaslatok számának felső határa.

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
hu: Javaslatlista elemszáma. „0” használatával a megjelenítési korlát megszüntethető.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
hu: Automatikusan kiegészített javaslatlista mérete: @size
