Plugin Reference (3.0.2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
