Plugin Reference (3.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: value
ku: نرخ

en: Value
ku: نرخ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: N/A
ku: نییە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
