Plugin Reference (3.0.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: value
kk: мағына

en: Value
kk: Мән

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
