Plugin Reference (3.0.5) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Negate
am: አሉታዊ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Sort settings
am: የድርድር ቅንብሮች

en: Default selection handler settings
am: ነባራዊ ምርጫ አስከዋኝ ቅንብሮች
