Plugin Reference (3.0.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Hidden
bg: Скрит

en: unlimited
bg: неограничен

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Check boxes/radio buttons
bg: Отметки/радио — бутони
