Plugin Reference (3.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
