Plugin Reference (3.0.5) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
