Plugin Reference (3.0.5) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
