Plugin Reference (3.0.5) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: value
eu: balioa

en: Value
eu: Balioa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Contains
eu: Edukia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Full
eu: Osoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Filter options
eu: Iragazki aukerak

en: Values
eu: Balioak

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Text value
eu: Testu balioa

en: Sort settings
eu: Sailkapen ezarpenak
