Plugin Reference (3.0.5) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Other…
gu: અન્ય ...

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
