Plugin Reference (3.0.5) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: value
hr: vrijednost

en: Value
hr: Vrijednost

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Contains
hr: Sadrži

en: N/A
hr: N/D

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Configuration
hr: Postavke

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
