Plugin Reference (3.0.5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Full
ka: სრული

en: Hidden
ka: დამალული

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
