Plugin Reference (3.0.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: value
ml: മൂല്യം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Reference method
ml: സൂചനാ മാർഗ്ഗം
