Plugin Reference (3.0.5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း
