Plugin Reference (3.0.5) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: value
ne: मान

en: Value
ne: मान

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Contains
ne: समावेश

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध
