Plugin Reference (3.0.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Contains
nn: Inneheld

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: Select list
nn: Listevalg

en: Starts with
nn: Startar med
