Plugin Reference (3.0.5) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: value
oc: valor

en: Value
oc: Valor

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Contains
oc: Conten

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Hidden
oc: Amagat

en: unlimited
oc: illimitat

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Negate
oc: Invèrse

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Check boxes/radio buttons
oc: Casa de marcar/botons ràdio

en: Values
oc: Valors

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Starts with
oc: Commence per

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
