Plugin Reference (3.0.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
