Plugin Reference (3.0.5) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Negate
sr: Негација

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Sort settings
sr: Подешавање сортирања

en: Default selection handler settings
sr: Подешавања подразумеваног управљача селекције
