Plugin Reference (3.0.4) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: value
be: значэнне

en: Value
be: Значэнне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Contains
be: Утрымлівае

en: N/A
be: Не даступна

en: Configuration
be: Налады

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Hidden
be: Схаваць

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Negate
be: Звярнуць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Check boxes/radio buttons
be: Пераключальнікі/радыё кнопкі

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: Sort settings
be: Налады сартавання

en: Broken/Missing
be: Адсутнічае/Зломанае

en: Default selection handler settings
be: Налады апрацоўшчыка прадвызначаных выбараў
