Plupload integration (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: List
eo: Listo

en: Size
eo: Grandeco

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eo: Por sekurecaj kialoj, via alŝuto renomiĝis al %filename.
