Plupload integration (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: List
it: Elenco

en: Size
it: Dimensione

en: Filename
it: Nome file

en: N/A
it: N/D

en: Close
it: Chiudi

en: Testing
it: In fase di test

en: Thumbnails
it: Miniature

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
it: Per ragioni di  sicurezza il file che hai caricato è stato rinominato in %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
it: Il file specificato %name non può essere caricato.
