Plupload integration (2.1.0-beta2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: Size
az: Ölçü

en: Filename
az: Fayl adı

en: N/A
az: Yox

en: Close
az: Bağlı

en: Testing
az: Test

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
az: Təhlükəsizlik səbəbi ilə yükləmənizin adı %filename olaraq dəyişdirildi.

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.
