Plupload integration (2.1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: List
fi: Lista

en: Size
fi: Koko

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Close
fi: Sulje

en: Testing
fi: Testaus

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fi: Lähettämäsi tiedoston nimeksi on turvallisuussyistä vaihdettu %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fi: Tiedoston %name siirtäminen palvelimelle epäonnistui.

en: Allowed files
fi: Sallitut tiedostot

en: Drag files here.
fi: Raahaa tiedostoja tähän.

en: HTTP Error.
fi: HTTP virhe.
