Plupload integration (2.1.0-beta2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: List
id: Daftar

en: Size
id: Ukuran

en: Filename
id: Nama berkas

en: N/A
id: T/T

en: Close
id: Tutup

en: Testing
id: Pengujian

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
id: Untuk alasan keamanan, file yang anda unggah diganti namanya menjadi %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
id: Berkas %name tidak dapat diunggah
