Plupload integration (2.1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: List
jv: Daftar

en: Size
jv: Ukuran

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Testing
jv: Ujian

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
jv: Merga alasan keamanan, berkas unggahanmu diganti jenengé dadi %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
jv: File %name ora bisa diunggah.
