Plupload integration (2.1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Size
lt: Dydis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Close
lt: Uždaryti

en: Testing
lt: Testavimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.
