Plupload integration (2.1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: List
vi: Danh sách

en: Size
vi: Dung lượng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Media
vi: Phương tiện

en: Close
vi: Đóng

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
vi: Vì lí do bảo mật, tập tin tải lên của bạn đã được đổi tên thành %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
vi: Không tải được tập tin %name lên.

en: Allowed files
vi: Các tệp được phép
